Trafik Sigortası

Zorunlu Trafik Sigortası Hesaplama

Aracınıza ait karayolları zorunlu trafik sigortası poliçe prim fiyatınızı en uygun ucuz fiyat seçenekleri ile karşılaştırmalı olarak teklif alabilirsiniz.

Zorunlu Trafik Sigortası Hesaplama Poliçe Fiyatınızı öğrenmek için online teklif alın.

Türkiyenin her iline ücretsiz kargo, En uygun Fiyatlar, Bol Taksitli ödeme seçenekleri, Zorunlu Trafik Sigortası Hemen Hesaplayın..

ARAÇ SAHİBİ TC VERGİ NUMARASI

PLAKA

Telefon

ASBİS YADA BELGE SERİ NUMARASI

E-POSTA ADRESİ

PROMOSYON KODU

 

Zorunlu Trafik Sigortası Faydalı Bilgiler

Hazine Müsteşarlığı tarafından teminat ve limitleri belirlenen Zorunlu Trafik Sigortası hesaplamasını, Sigorta Şirketleri kendi istatistiklerini baz olarak yaparlar. Sigorta Şirketleri bazı marka model araçlarda daha uygun trafik sigortası fiyat teklifi verirken, bazı marka model araçlarda daha pahalı olabilir. Yani ucuz şirket, pahalı şirket yoktur, ucuz poliçe, pahalı poliçe vardır. ”Mantıklı Seçim” online araç trafik sigortası teklifi alarak, en çok seçeneği bir arada görüp, en ucuzunu alma özgürlüğüdür.

Zorunlu Trafik Sigortası teminat ve limitleri aynıdır ancak teminat limitleri araç türlerine göre değişiklik göstermektedir.

Not: Aracınız Yeni Tescil yada yürürlükte olan Zorunlu Trafik Sigortası poliçeniz mevcut değil ise lütfen Araç Tesciline ilişkin geçici belgenizde bulunan 19 Haneli Asbis Referans numaranızı yada Ruhsatınızın Sağ alt kısmında bulunan 2 harf altı rakamdan oluşan belge seri numaranızı giriniz. 

Zorunlu Trafik Sigortası Teminat ve limitleri aynıdır, sigorta şirketlerinde fiyatları farklılık gösterebilir.

 


Leave a Reply

Bize Ulaşın

Adres : Darülaceze Caddesi Hilton Sitesi No:39/B
Şişli / İSTANBUL
Telefon : 0543 545 1 888
Santral : 0212 220 72 62
Fax : 0212 220 72 42
E-Posta : info@tamkasko.com