Trafik Sigortası

Trafik SigortasıTrafik Sigortası

Türkiye’nin Her iline ücretsiz kargo en uygun fiyatlar bol taksit seçenekli Trafik Sigortası. Ücretsiz en ucuz araç sigortası teklifinizi almak için hemen başvurun.

Otomobil Sigortası, Kamyonet Sigortası , Kamyon Sigortası , Otobüs Sigortası , Minibüs Sigortası , Çekici Sigortası , Motosiklet  sigortası için bizi seçin bizde sizin için en uygun fiyatlı araç sigortasını seçelim.

Tamkasko Sigorta ile herşeyiniz tam olsun.

Online Trafik Sigortası Teklifi almak için Hemen formu doldurun.

 

ARAÇ SAHİBİ TC VERGİ NUMARASI

PLAKA

Telefon

ASBİS YADA BELGE SERİ NUMARASI

E-POSTA ADRESİ

PROMOSYON KODU

 

Asbis Belge Seri

Asbis Belge Seri

Trafik Sigortası

Aracınıza ait karayolları zorunlu araç sigortası poliçe prim fiyatınızı en uygun ucuz fiyat seçenekleri ile karşılaştırmalı olarak teklif alabilirsiniz.

araç sigortanız ile ilgili birden çok sigorta şirketinden alınan teklifler karşılaştırmalı olarak sunulur, en uygun sigorta teklifleri ile hizmetinizdeyiz.

Zorunlu Trafik Sigortası Hesaplama Poliçe Fiyatınızı öğrenmek için online teklif alın.

Zorunlu Trafik Sigortası Faydalı Bilgiler

Hazine Müsteşarlığı tarafından teminat ve limitleri belirlenen Zorunlu araç Sigortası hesaplamasını, Sigorta Şirketleri kendi istatistiklerini baz olarak yaparlar. Sigorta Şirketleri bazı marka model araçlarda daha uygun oto sigortası fiyat teklifi verirken, bazı marka model araçlarda daha pahalı olabilir. Yeni almış olduğunuz aracınızın zorunlu sigorta fiyatlarınızı aracınızı noter aracılığı ile satış yapmadan önce yapmış olduğunuz tahmini sigorta fiyatları üzerinden değerlendirmeniz, satış işleminden sonra farklı fiyatlara maruz kalabileceğiniz anlamına gelmektedir. zorunlu araç sigortasında ucuz şirket, pahalı şirket yoktur, ucuz poliçe, pahalı poliçe vardır. ”Mantıklı Seçim” online araç sigortası teklifi alarak, en çok seçeneği bir arada görüp, en ucuzunu alma özgürlüğüdür.

Zorunlu Trafik Sigortası teminat ve limitleri aynıdır ancak teminat limitleri araç türlerine göre değişiklik göstermektedir.

Not: Aracınız Yeni Tescil yada yürürlükte olan Zorunlu araç sigortası poliçeniz mevcut değil ise lütfen Araç Tesciline ilişkin geçici belgenizde bulunan 19 Haneli Asbis Referans numaranızı yada Ruhsatınız da Sağ alt kısmında bulunan 2 harf altı rakamdan oluşan belge seri numaranızı giriniz. 

Zorunlu araç Sigortası Teminat ve limitleri aynıdır, zorunlu araç sigortanız sigorta şirketlerinde fiyatları farklılık gösterebilir.