Sigorta Nedir? Türleri Nelerdir? Neden Bize Yaptırmalısınız ?

  • 0

Sigorta Nedir? Türleri Nelerdir? Neden Bize Yaptırmalısınız ?

Sigorta Nedir ?

Aniden oluşan  ve beklenmeyen risklere karşı, önceden ödenmiş primler karşılığında olası muhtemelen risklere karşı sigorta şirketine maddi zararlarınızı engelleme amacını kapsayan iki taraflı sözleşmeye sigorta denir.

Sigorta

Sigorta çeşitlerimiz:

Sağlık Sigortası: Çevre ve bünyesel nedenlere bağlı olarak ihtiyaç duyabileceğiniz tedavilerde ayakta ve yatak da tedavi masraflarınızı karşılamak amacıyla düzenli olarak prim ödenmesi sistemine sağlık sigortası denir. Yaptıracağınız sağlık sigortasıyla beraber gelecek zamanda ortaya çıkabilecek hastalıklarınızı güven içerisinde sigortalayarak maddi sıkıntı çekmenizi önlemek amacına dayanmaktadır.

Kasko Sigortası: Günlük hayatta hayatımızın bir parçası olan binek araçlarınızı her türlü yangın, çarpma, çarpılma, kaza çeşitli yasa dışı olaylarda maddi zararlarınızı karşılamak da sıkıntı çekmemek amacıyla düzenli prim ödeyerek zararlarınızı karşılama amacına yönelik sigorta çeşitlerimizden biridir.

Trafik Sigortası: Trafik de maddi hasarlı kazalarda sizin ödemeniz gereken karşı tarafın masrafınızı trafik sigortası ile sizin maddi zararı en aza indirme prensibine dayanmaktadır.

Konut Sigortası: Günlük yaşamınızın büyük çoğunluğunu geçirdiğiniz ev ve iş yerlerinizi sigorta altına alarak konutların maddi müeyyideli durumlarda size destek olmak ve zararınızı karşılamak amacına dayanan  prim sistemidir.

Sigorta Yaptırırken Neden Sizi Seçmeliyim ?

Sigorta güven prensibini benimsemiş şirketler tarafından ve 24 saat kesintisiz hizmet ve destek verme amacına dayanmaktadır. Şirketimiz olarak siz değerli müşterilerimizi huzur ve geleceğe emin bireyler olarak görmek amacıyla sizlere destek vermekteyiz.

Sigorta Hesaplama

 


Leave a Reply

Bize Ulaşın

Adres : Darülaceze Caddesi Hilton Sitesi No:39/B
Şişli / İSTANBUL
Telefon : 0543 545 1 888
Santral : 0212 220 72 62
Fax : 0212 220 72 42
E-Posta : info@tamkasko.com