Sigorta Hesaplama

Sigorta Hesaplama

Description

[tab title=”Sigorta Hesaplama”][h1]Trafik Sigortası Hesaplama[/h1]

Trafik Sigortası Hesaplama

[br]

[ul type=”approve”][li]trafik[/li]

[li]
[/li]

[li]
[/li]

[li]
[/li]

[li]dask[/li]

[/ul]

[clear]

[/tab]

[tab title=”Kasko Sigortası”][h1]Kasko Sigortası Hesaplama[/h1] En Uygun Fiyatlar Kapsamlı Teminatlar ücretsiz Kasko Sigortanızı hesaplayın.

[br]

[li]Kasko[/li]

 

[/ul]

[clear]

[/tab]

[tab title=”SAĞLIK SİGORTASI”][h1]Sağlık Sigortası Hesaplama[/h1]

[br]

[li]saglik-orta[/li]

 

 

[clear]

[/tab]

[tab title=”KONUT SİGORTASI”][h1]KONUT SİGORTASI[/h1]

Tam Kapsamlı Konut Sigortası ile evinizi ve içerisinde eşyalarınızı oluşabilecek risklere karşı en uygun fiyatlar ile teminat altına alabilirsiniz. Hemen başvurun ücretsiz fiyat hesaplaması yapın..

[br]

[li]konut-orta[/li]

 

 

 

 

[/tab]

 

 

 

 

 

Zorunlu Deprem Sigortanızı hemen hesaplayın, taksitli satın alma seçenekleri ücretsiz kargo hizmeti ile ayağınıza gelsin.

Yasal zorunluluk olan DASK gibi ya da trafik sigortası gibi sigorta türleri dışında kalan sigortalar genel olarak bazı ortak teminatlar sağlayan poliçeler olsa da ek teminatların da yapılması mümkün. Bu şekilde hazırlanan poliçelerin kişiye özel bir hale geldiği söylenebilir. Tabi farklı şirketlerin aynı sigorta türü için sağladığı poliçelerinin de farklı teminatlar içermesi mümkün. Bu nedenlerle hangi tipteki sigortayı yaptırıyorsak yaptıralım sigorta hesaplama işi bir uzmandan yardım almamız ve değişik teklifleri karşılaştırmamız yerinde olacaktır. Böylece bizim için en uygun teminatları sağlayan sigorta poliçesini yine en uygun olarak belirtebileceğimiz maliyetle edinme şansımız olur.

Maliyetten bahsederken ‘en uygun maliyet’ sözcük grubunu kullanmak gerekti. Çünkü böyle bir hizmeti alırken en ucuz ürünü tercih etmek yerinde olmayacaktır. Sağladığı teminatlara göre ve ileride sigorta poliçenizi yeniletmeniz durumda sağlayacağı avantajlara göre ucuz görünmeyen bir seçenek en doğru seçim şansınız olabilir. Fiyatı başlangıçta ucuz olmasa bile ileride sağlayacağı indirimler ve sunulan teminatlar poliçeyi ‘en uygun maliyetli’ seçenek haline getirmiş olabilir. Bu nedenle de sigorta hesaplama işi işten anlayan ve sigortacılık sektöründe deneyimli bir kişinin yardımı ile yapılırsa daha doğru olacaktır.

 


Bize Ulaşın

Adres : Darülaceze Caddesi Hilton Sitesi No:39/B
Şişli / İSTANBUL
Telefon : 0543 545 1 888
Santral : 0212 220 72 62
Fax : 0212 220 72 42
E-Posta : info@tamkasko.com