Sağlık Sigortası

Sağlık SigortasıSağlık Sigortası

Önce Sağlık Diyenler İçin…
Tam kasko’dan alacağınız özel sağlığım poliçesi ile Sıhhatinizi özel hastanelerin kolaylıklarından yararlanabilir, kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz.

Sağlık Sigortası Fiyatınızı Hesaplamak için Hemen Başvurun.

 

ÖZEL SAĞLIK SİGORTASINI KİMİN İÇİN İSTİYORSUNUZ
 Bireysel Sağlık Sigortası (Kendim için) Aile Sağlık Sigortası (Ailem için) Çocuk Sağlık Sigortası (Çocuklarım için)

TC KİMLİK NUMARASI

Telefon

E-POSTA ADRESİ

HANGİ TEMİNAT KAPSAMI İSTERSİNİZ ? (sadece bilgi amaçlıdır)
 Yatarak Yatarak + Ayakta Karar veremedim

 

 

Sağlık Sigortası Teminat ve Limitleri Nelerdir ?

teminat ve limitleri yatarak yada ayakta tedavi olmak üzere iki farklı gruba ayrılmaktadır. Yatarak tedavi ameliyat, yoğun bakım, doğum ve yatış gerektiren durumları; ayakta tedavi teminat kapsamlı sigorta doktor muayenesi, fizik tedavi, ilaç gibi giderleri kapsamaktadır. Seçmiş olduğunuz teminat ve limitlere göre primleriniz belirlenmektedir.

 

Neden Sağlık Sigortası Yaptırmamız gerekli ?

Özel sıhhat sigortası yaptırmak gün geçtikçe lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline gelmektedir.
Özel hastane sağlık hizmetlerine ekonomik sigorta fiyatları  ile sahip olursunuz. Sigorta poliçe ödemelerinizi kredi kartınızdan taksitle ödeme yapabilir, kendinizi yormadan, uygun koşullarla özel sıhhat sigortası yaptırabilirsiniz.

 

Sağlığım Sigortası Fiyat Tarifesi Nasıl Belirlenir ?

Özel sıhhat sigortası fiyat tarifesi yaş , sağlık durumu ,  yaşadığınız şehire göre farklılık göstermektedir. Geçirdiğiniz Hastalıklar, yaşınız, mesleğiniz, cinsiyetiniz gibi unsurlar risk oranınızı belirleyerek sigorta primleri bunlara göre düzenlenir. Bu yüzden özel sağlık sigortanızı sağlığınız yerindeyken yaptırmak, ileride ortaya çıkabilecek durumları maddi kayıplarınızın önüne geçerek beraberinde manevi kayıplarınızın olmasını engeller.

 

Sağlık Sigortamı Sorgulayarak Kapsamlı ve En Uygun Sıhhat Sigortasını Nasıl Bulurum ?

Özel sıhhat sigortası, karşınıza çıkabilecek hastalıklar ve bunlardan kaynaklı maddi kayıplara karşı size destek veren bir sigorta branşıdır. Sıhhat sigortası sorgulama web internet aracılığı ile teknolojinin gelişmesiyle daha kolay bir şekilde sorgulayabilirsiniz. internet üzerinden yapacağınız esenlik sigorta sorgulama işleminizi zaman kaybetmeden istediğiniz en iyi fiyat ve kapsamlı sigorta tekliflerine erişebilme imkanı vermektedir. Buda size en kısa sürede en iyi sıhhat sigortasını bulma imkanı tanımaktadır.

Sağlığım Sigortanız varsa, Türkiye’nin en iyi sağlık kuruluşları hizmetinizde.

sağlığınızı güvenceye almak için Sigorta sayesinde en iyi kurumlarda tedavi olabiliyorsunuz.

 

SAĞLIKLI YAŞAMAK İÇİN SİGORTA SİZE NELER SUNUYOR?

Seçeceğiniz plana göre yurtiçi ve yurtdışında yapacağınız sağlık giderlerini karşılar. Özel Sağlığım sigortasında Tamkasko ile yolunuza tam kapsamlı sıhhat sigortası ile devam edin, aklınız sağlığınızda kalmasın.

Tamamlayıcı Sigorta

Yabancı Sigorta

Özel Sigorta