Sağlık

Sağlık

Sağlık sigortası genel sağlık sigortası hizmetinin gecikmesi ve kalitesinin düşmesi ile birlikte özel hastane kullanım oranlarının artması ve sağlık giderlerinin yükselmesinin sebebi ile tercih oranı artmaya devam ediyor. Özel hastanelerde Tamamlayıcı sağlık sigortası ile ekonomik fiyatlara fiyat farkı ödemeden tedavi olabilir yada özel sağlık sigortası ile birçok Özel hastanede hiçbir ücret ödemeden sağlığınızı güvence altına alabilirsiniz.

Ücretsiz sağlık sigortası teklifi almak için Başvurun..

 

 

ÖZEL SAĞLIK SİGORTASINI KİMİN İÇİN İSTİYORSUNUZ
 Bireysel Sağlık Sigortası (Kendim için) Aile Sağlık Sigortası (Ailem için) Çocuk Sağlık Sigortası (Çocuklarım için)

TC KİMLİK NUMARASI

Telefon

E-POSTA ADRESİ

HANGİ TEMİNAT KAPSAMI İSTERSİNİZ ? (sadece bilgi amaçlıdır)
 Yatarak Yatarak + Ayakta Karar veremedim

 

 

Sağlık Sigortası

Türkiye’de gün geçtikçe artan sağlık sigortalı oranları ile sağlığını yıllık olarak güvence altına alan  ve özel hastanelerde fark ödemeden tedavi olanların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Sizde sağlık sigortanızı yaptırın kaliteli hizmetlerden bir yıl boyunca faydalanın.

sağlık

                                          sağlık

Sağlık Sigortası Hesaplama

Sağlık Sigortanızı Hesaplarken en önemli unsur olan fiyatlardır. Bütçenize en uygun olanı seçmek için farklı sağlık sigortası paketlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Sağlık sigortanızı hesaplarken en önemli unsur farklı alternatiflerdir, sizin için birden çok sigorta şirketinden yapacağımız araştırma sayesinde en uygun fiyatlara kapsamlı sağlık sigortası teklifleri oluşturuyoruz.

Sağlık


Bize Ulaşın

Adres : Darülaceze Caddesi Hilton Sitesi No:39/B
Şişli / İSTANBUL
Telefon : 0543 545 1 888
Santral : 0212 220 72 62
Fax : 0212 220 72 42
E-Posta : info@tamkasko.com