Online Sigorta Hesaplamak

  • 0

Online Sigorta Hesaplamak

Online Sigorta Hesaplama

online sigorta hesaplaması yaparken birçok firmadan teklif alabilir istediğiniz firma ile çalışma imkanına sahip olabilirsiniz. Sizde sitemizden online sigorta ihtiyaçlarınıza yönelik ürünlerimiz ile ilgili başvuru yapın Tamkasko Sigortalı olmanın keyfini çıkarın.

 

Trafik Sigortası Hesaplama

Trafik sigortası teminat ve limitleri tüm sigorta şirketlerinde aynıdır, sigorta şirketleri farklı olarak vermiş olduğu yol yardım çekici lastik değiştirme benzin bitmesi araç bozulması gibi durumlarda asistan hizmetlerini ek ücretli olarak trafik sigortanıza ekleme imkanı sunmaktadır. Sizde en uygun trafik sigortası fiyatlarına ulaşmak için hemen teklif alın.

trafik

trafik

 

Kasko Sigortası Hesaplama

Kasko Sigortanız ile ilgili tüm teklifler TAMKASKO’da sigortanız TAM olsun teminatlarınızı eksiksiz çalışalım hasar sonrasında keşke demeyin.. tüm sigorta şirketlerinden ihtiyaçlarınıza uygun teklifleri toplayalım sizin için en iyi kasko poliçesini sunalım. Sizde en uygun fiyatlara en kapsamlı kasko sigortası tekliflerine ulaşmak için hemen teklif alın.

Kasko

Kasko

 

Sağlık Sigortası Hesaplama

Sağlık sigortanız için alanında uzman personelimiz ihtiyaçlarınıza uygun Kapsamlı ve En uygun fiyatlı Özel Sağlık Sigortası tekliflerini sunuyoruz. Sizde Sağlık Sigortası yaptırmadan önce bizden teklif alın. Karşılaştırmalı Sigorta şirketlerinden alınan size özel teklifleri görmeden sağlık sigortanızı yaptırmayın.. hemen başvurun..

saglik-orta


Bize Ulaşın

Adres : Darülaceze Caddesi Hilton Sitesi No:39/B
Şişli / İSTANBUL
Telefon : 0543 545 1 888
Santral : 0212 220 72 62
Fax : 0212 220 72 42
E-Posta : info@tamkasko.com