Konut sigortası sorgulama

Konut sigortası sorgulama

ister kiracı olun ister ev sahibi yıllarca emek verdiğiniz dişinizden tırnağınızdan arttırdığınız eşyalarınız ve evinizi hala sigorta yaptırmadınız mı ?

Konut Sigortası fiyatları yıllık 100 TL’den başlayan fiyatlar ile tam kapsamlı olarak, evinizi yada eşyalarınızı teminat altına alabilirsiniz.

Konut sigortası sorgulama ve yıllık konut sigortası fiyatlarınızı tam kapsamlı teminatlar ile donanmış tekliflere ücretiz ulaşmak için hemen teklif alın..

 

KONUT DURUMU

TC KİMLİK NUMARASI

AÇIK ADRES

TELEFON

E-POSTA ADRESİ

 

Kiracı Konut Sigortası Sorgulama

kiracıyım diye üzülmeyin eşyalarınızı hırsızlık yangın su basması izolasyon eksikliği vb. teminatlar ile paket konut sigorta poliçesi yaptırarak tüm risklerinizi yılda sadece 100 TL’den başlayan fiyatlar ile kapsam altına alabilirsiniz.

eşya sigortanızı en uygun fiyatlara kapsamlı teminatlara yaptırmak için hemen başvurun kampanya ve % 35  varan indirimlerden yararlanın, üstelik konut sigortası yaptıran her müşterimize kasko sigortasında ekstra % 20 indirim avantajını kaçırmayın.

Ev Sahibi Konut Sigortası Sorgulama

Ev sahibisiniz yıllık 100 TL’den başlayan konut sigortanızı hala yaptırmadınız mı ? Binlerce liralık yatırımınızı eşyalarınızı evinizi komşularınıza verebileceğiniz zararları ve dahası.. kapıda kaldınız çilingir lazım konut sigortanız varsa çilingir aramanıza gerek yok ! evinizi su bastı ve halılar berbat oldu .. Konut Sigortanız var ise üzülmeyin eşyalarınız eviniz.. kısaca çatınızın altındaki her şey sigorta teminatı kapsamında hemen teklif alın en uygun fiyatlara tam kapsamlı konut sigortanızı satın alın.

konut sigortası sorgulama

konut sigortası sorgulama


Bize Ulaşın

Adres : Darülaceze Caddesi Hilton Sitesi No:39/B
Şişli / İSTANBUL
Telefon : 0543 545 1 888
Santral : 0212 220 72 62
Fax : 0212 220 72 42
E-Posta : info@tamkasko.com