Konut Sigortası Nedir ? Neden Konut Sigortası Yaptırmalıyım ?

  • 0

Konut Sigortası Nedir ? Neden Konut Sigortası Yaptırmalıyım ?

Konut SigortasıNedir ?

Gününüzün ne kadar zamanını evinizde geçirdiğinizi düşündüğünüzde zaten huzur güven ve kaygı üçlemesi hemen aklınıza gelen şeylerdir. Tatile gittiğinizde evinize hırsız girmesine karşı, Tüp ütü ve benzeri elektrikli ev aletlerini açık unuttuğunuz mu diye geri dönüp kontrol etmeniz hemen hemen herkesin başına gelen olaylardan bir kaçıdır. Kontrollü yaşamak ve insanın kendi huzurunu sağlamak amacı gütmesi güzel şeydir ama bu her zamanda mümkün olmadığını hepimiz biliriz.

Konut Sigortası

Neden Konut Sigortasını Yaptırmalıyım ?

Konut sigortası sayesinde bu geri dönüşü olmayan artık elimizde olmayan nedenlerde altından kalkamayacağınız maddi sıkıntıları uygun prim ödemeleri sayesinde artık sıkıntı olmaktan çıkarak sizi ve ailenizi huzursuz  eden nedenler arasından çıkarmanız artık mümkün.

Konut Sigortasında Biz…

Konut sigortanızı bize yaptırarak deneyimli ekibimizi, 7 gün 24 saat yanınızda birer yardımcı olarak görmeniz politikasını benimsemiş şirketimizi de destekçi olarak almış bulunacaksınız.

Evinizde huzur içinde yaşamak için iletişim bölümünden irtibata geçerek konut sigortası hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz…

Konut Sigortası


Leave a Reply

Bize Ulaşın

Adres : Darülaceze Caddesi Hilton Sitesi No:39/B
Şişli / İSTANBUL
Telefon : 0543 545 1 888
Santral : 0212 220 72 62
Fax : 0212 220 72 42
E-Posta : info@tamkasko.com