Kasko Sigortası Hesaplama

  • 0

Kasko Sigortası Hesaplama

Kasko Sigortası Hesaplama

Kasko sigortası size ait olan aracın karıştığı bir kaza ya da diğer nedenlerle hasar alması durumunda zararınızı maddi olarak karşılamanızı sağlayan, hasara karşılık tazminat almaya hak kazandığınız bir sigorta türüdür. Sigorta isteğe bağlı olarak yapılan ve kapsamı sigortalının isteklerine ya da ihtiyaçlarına göre genişletilebilmektedir. Bu nedenle sigorta poliçesi satın almak istediğinizde farklı fiyatlarla karşılaşmanız normaldir.

Kasko

Kasko

Kasko Sigortası Sorgulama

Sigorta kapsamında sunulan aracı vurma, araca vurulması, çalınma, yangın gibi standart hasarlar tüm poliçelerde yer alsa da farklı ihtiyaçlarınıza ya da isteklerinize göre değişik ek teminatları kapsayan sözleşmeler yapılabilir. Bu nedenle kasko sigortası hesaplama tahmin ettiğinizden biraz daha zahmetli ve karışık bir iş olabilir.

 

Kasko Sigortası Fiyatları

Tabi ki standart bir kasko poliçesi teklifi alıp değerlendirme şansınız da bulunmakta. Eğer ek teminatlar ihtiyacınız yoksa ya da standart bir poliçenin fiyatına bakarak ek teminatlar için de yaklaşık bir karşılaştırma yapabileceğinizi düşünüyorsanız teklif almak çok kolay bir iş. Kasko sigortası hesaplama için kullanılan araca istenilen bilgileri girdiğinizde çok kısa sürede hesaplama sonucunu ve kasko sigortası poliçesi için verilen teklifi alabilirsiniz.

Kasko Sigortası Hesaplama


Bize Ulaşın

Adres : Darülaceze Caddesi Hilton Sitesi No:39/B
Şişli / İSTANBUL
Telefon : 0543 545 1 888
Santral : 0212 220 72 62
Fax : 0212 220 72 42
E-Posta : info@tamkasko.com