Kasko Sigortası Fiyatları

  • 0

Kasko Sigortası Fiyatları

Kasko Sigortası Fiyatları

Kişilerin sahip olduğu malların sigortalanmasına genel olarak kasko adı verilmesiyle birlikte kasko denildiği zaman genel olarak motorlu taşıtlar anlaşılmaktadır. Vatandaşların motorlu taşıtlarına kasko yaptırmalarının amacı, araçlarının herhangi bir hasara uğraması esnasında o hasarın maddi yükümlülüğünün kasko yapılan firma tarafından karşılanmasını sağlanması olmaktadır.

 

kasko sigortası fiyatları

kasko sigortası fiyatları

Kasko Sigortası Fiyatları Hesaplama

Kasko Sigortası Fiyatları için ödenen para miktarı ise bir anda bir aracın hasarı için kaskonun ödemiş olduğu para miktarından çok daha az olmaktadır. Bir vatandaş, kasko yaptırmak istediği zaman başvuruda bulunduğu kasko firması, o vatandaşın motorlu taşıtına özel bir yıllık fiyat çıkarır. Vatandaş, bu ücreti isterse peşin öder isterse de aylara böldürerek taksitli olarak öder.

 

Kasko Sigortası Fiyatları Sorgulama

Kasko kavramı, trafik sigortasıyla karıştırılmaktadır fakat aralarında önemli bir fark vardır. Kasko herhangi bir motorlu aracın kendisine zarar geldiğinde yalnızca o aracın hasarını maddi olarak karşılar. Trafik sigortası ise karşı aracın hasarını da maddi olarak karşılamaktadır. Bu bakımdan Kasko Sigortası Fiyatları, vatandaşların trafik sigortasına ödenen ücretlerden de oldukça büyük farklılıklar göstermektedir.

 

Kasko Sigortası Fiyatları


Bize Ulaşın

Adres : Darülaceze Caddesi Hilton Sitesi No:39/B
Şişli / İSTANBUL
Telefon : 0543 545 1 888
Santral : 0212 220 72 62
Fax : 0212 220 72 42
E-Posta : info@tamkasko.com