Kasko Sigortası

Kaskokasko

 

kasko sigortası ile Türkiye’nin Her yerine ücretsiz kargo en uygun fiyatlar kapsamlı teminatlar teklif almak için hemen başvurun.

Formunuzu doldurun en uygun sigorta fiyatlarına Tamkasko farkı ile sahip olun.

Online Kasko Teklifi

 

ARAÇ SAHİBİ TC VERGİ NUMARASI

PLAKA

TELEFON

ASBİS YADA BELGE SERİ NUMARASI

E-POSTA ADRESİ

 

Kasko Sigortası Teklifi Nasıl Hesaplanır ?

Yukarıda sizlere ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz araç sigorta fiyat hesaplama hizmetinden faydalanarak aracınızın sigorta fiyatınızı öğrenebilirsiniz.

Kasko sigortanızı hesaplarken birinci adımda emniyet genel müdürlüğü ( EGM ) sisteminde kayıtlı olan araç sahibinin TC yada Vergi kimlik numarası girilir. Bir sonraki adımda ise Aracınıza ait plakanın tamamını girmeniz gerekmektedir. Üçüncü adımda size ulaşmamız gereken irtibat numaranız istenmektedir, irtibat numaranızı doğru girerseniz araç sigortanızı satın almadan önce daha çok bilgiye ulaşabilir bu sayede size en uygun oto sigorta sigortası fiyat ve teminat bilgilerini aktarabiliriz. Dördüncü adımda ise asbis yada belge seri numarası istenmektedir, ilk kez araç alan yada bu bilgilerin nerede olduğunu bilmeyenler için aşağıda detaylı olarak belirtilmiş olan resimler ile anlamamız mümkün.

Kasko Asbis Numarası nedir ?

Araç Tescil ve Sürücü Belgesi İşlemlerinin Elektronik Ortamda Online Olarak Yapılması ( Araç ve Sürücü Bilgi Sistemi – ASBİS) olarak tanımlanır.  Aracınızı noter aracılığı ile satın aldığınızda satıcıya bir adet satış sözleşmesi alıcıya ise satış sözleşmesi araç tesciline ilişkin geçici belge verilmektedir. Asbis belge seri numarası Araç tesciline ilişkin geçici belgenin en üst kısmında bulunmakta olup 19 sayıdan oluşmaktadır.

Asbis Referans numaranızın nerede olduğunu bilmiyorsanız aşağıdaki resimden öğrenebilirsiniz.

asbis

asbis

Kasko Belge Seri Numarası nedir ?

Belge Seri numarası ruhsatınızın TC kimlik yada Vergi kimlik numaranızın bulunduğu adresinizin yazdığı ruhsatınızın bölümünün sağ alt köşesinde bulunan iki harf ve altı rakamdan oluşan numaradır.

Ruhsat belge seri numaranız aracınızın hasar geçmişi ve egm kaydının bulunarak gerekli araç sigortası hesaplamalarının yapılması üzere sisteme tanımlanmıştır. Sigorta Bilgi Merkezi (tramer-SBM) uygulaması ile online ve mükemmel yapının sigorta sektörüne katmış olduğu değerler gün geçtikte artmakta ve yenilenmektedir.

Belge seri numaranızın nerede olduğunu bilmiyorsanız aşağıdaki resimden öğrenebilirsiniz.

belge seri

belge seri