Hakkımızda

Tam Kasko

Tam Kasko Yurdumuzda sigorta sektörüne bundan aşırı kısa bir zaman öncelikle insanların ön yargı ile baktıkları bir alan olmaktan çıkıp, bundan böyle yaşamımızda ve gelişmemizde ne kadar önemli olduğu herkes sebebi ile kabul edilmiştir.

Tam kasko

Tam kasko

Tam Kasko Sigorta

Tam Kasko bununla beraber sigorta kelimesi yaşantımızda çok aşırı uygulanan bir kelime olup, sektörde bundan böyle yalnızca müşterilerine gerçek hizmeti götüren, teminatları poliçe üzerinde bırakmayıp gerçek hizmeti, en hızlı bir biçimde sunan çok fazla kuvvetli sigorta şirketleri ayakta durmaktadır.

artık kişiler sigorta konusu için bundan 10 yıl öncesinden aşırı daha çok şuurlu hangi teminatı hangi sigorta şirketinin ne biçimde verdiğini çok fazla iyi bilip ve uzun araştırmalar sonucunda Tam Kasko riskleri güvence altına almaktadırlar.

Tam Kasko Sigorta Hakkında

Bu nedenden dolayı poliçe satın alırken ya da risklerini bir sigorta şirketine devrederken ; Maddi Finansman kuvveti, poliçe teminatları, hasar servislerinin hasar anında ve sonrasındaki müşteri odaklı çalışması, formalite işlemlerin sadeliği, güven verici olması ve alıcı memnuniyeti ön plana çıkan şirketleri tercih etmekteler. Bu da rekabeti oluşturuyor ve en iyi hizmeti verici Tam Kasko sigorta şirketlerini ön plana çıkarmaktadır. Tam kasko Sigorta ile Hayatınıza artılarla devam edin, bizi seçin bizde sizin için en iyi teminat seçelim.

 Tam Kasko


Bize Ulaşın

Adres : Darülaceze Caddesi Hilton Sitesi No:39/B
Şişli / İSTANBUL
Telefon : 0543 545 1 888
Santral : 0212 220 72 62
Fax : 0212 220 72 42
E-Posta : info@tamkasko.com